Przeżywając radość Narodzenia Pańskiego, kiedy nasze myśli biegną w stronę betlejemskiej stajenki, kiedy dźwięk łamanego opłatka dobiega do naszych uszu, a śpiew kolęd wypełnia naszą duszę pragniemy życzyć, aby Boże Dziecię przemieniało swoją obecnością to, co złe w dobre, aby otworzył się w nas nowy entuzjazm życia. Niech przyjście Pana rozświetli wszystkie mroki życia: temu, co ślepe przywróci blask spojrzenia, temu, co głuche – możliwość słuchania, zaś temu co umarłe – nowe życie.

Obfitości darów od Bożej Dzieciny oraz mocnej Wiary, silnej Nadziei i gorącej Miłości na każdy dzień Nowego Roku 2023

OGŁOSZENIA 25.12.2022 UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO NARODZENIA

1. Na ręce s. Marii bardzo serdecznie dziękuję wszystkim za pomoc w sprzątaniu i dekorowaniu kościoła. W sobotę na godz. 09.00 zapraszam i proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców ul. Brzozowej, Kasztanowej, Klonowej i Wierzbowej.

2. W minionym tygodniu naszym parafianom – Katarzynie i Arkadiuszowi Jezierkim, ogień strawił poddasze domu i spowodował duże straty. Dzisiaj po Mszach św. zbiórka ofiar do puszek na pomoc pogorzelcom. Na co dzień to oni wspierają materialnie naszą parafię teraz sami znaleźli się w potrzebie. Ze swojej strony serdecznie proszę o to wsparcie i o modlitwę w ich intencji.

3. Zachęcam do udziału we Mszach św. oktawy Narodzenia Pańskiego.

4. Jutro święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Taca z drugiego dnia świąt przeznaczona jest na fundusz stypendialny ( KUL).

5. W sobotę 31 grudnia po Mszy św. nabożeństwo dziękczynne za łaski minionego roku.