Ogłoszenia 08.01.2023 Święto Chrztu Pańskiego

1. Dziękuję za sprzątanie kościoła. Pracowały następujące osoby: Magdalena Sobierska, Mariola Bloch, Szymon Bloch, Leokadia Pawlak, Halina Stasiak oraz Jadwiga Osmólska. W piątek na godz. 15.00 zapraszam i proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców ul. Ks. J. Pawlonki, Okrężnej, Włoskiej i Poniatowskiego.

2. W tym roku wypada 300 – lecie poświęcenia kościoła katedralnego w Drohiczynie. Zapraszamy 10 stycznia do Drohiczyna na uroczystą Mszę św. dziękczynną sprawowaną przez bpa Piotra Sawczuka o godz. 18.00. Zachęcam do modlitwy w intencji diecezji.

3. 14 stycznia w sobotę w katedrze drohiczyńskiej o 10.30 odbędzie się opłatek sołtysów z naszego dekanatu z biskupem Piotrem. Zachęcam wszystkich sołtysów do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

4. W najbliższą niedzielę zapraszam radnych parafialnych na opłatek do salki parafialnej po Mszy św. o godz. 11.

5. Zakończyliśmy w tym tygodniu wizytę duszpasterską. Pragnę serdecznie podziękować wszystkim za życzliwe przyjęcie, wspólną modlitwę w rodzinach i ofiary złożone na potrzeby wspólnoty kościoła parafialnego.