OGŁOSZENIA 12.03.2023 III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

  1. Dziękuję za pomoc w posprzątaniu naszej świątyni. Pracowali: Krystyna Bieniek, Elżbieta Hermanowicz, Joanna Dacewicz, Nina Kondratiuk, Andrzej Rogacki, Dariusz Górny, Zofia Szpakowska, Wojciech Ruciński, Cezary Sadkowski, Ryszard Toczko, Danuta Wielogórska i Ewa Kapela. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 zapraszam i proszę o sprzątanie mieszkańców ulicy Żerczyckiej, Żerczyc i Żerczyc kol.

  2. Jutro przypada 10 rocznica wyboru Ojca Świętego Franciszka. Tego dnia szczególnie polećmy Go dobremu Bogu.

  3. W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej ofiarujemy w intencji mężczyzn. Ofiary zebrane tego dnia będą przeznaczone na zakup welonów kielichowych na ołtarz.

  4. Zachęcam do składania ofiar na kwiaty i dekorację do grobu pańskiego. Ofiary przyjmuje s. Maria.

  5. Wzorem lat ubiegłych w ramach „ jałmużny wielkopostnej” Caritas proponuje nam na stół wielkanocny czekoladowe baranki paschalne. Koszt za sztukę 10 zł.

  6. Na stronie internetowej naszej parafii i na tablicy ogłoszeń widnieje Oświadczenie Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski w związku z publikacjami dotyczącymi metropolity krakowskiego kard. Karola Wojtyły. Zachęcam do zapoznania się z jego treścią.