OGŁOSZENIA 30.04.2023 IV NIEDZIELA WIELKANOCY

  1. Dziękuję za pomoc w posprzątaniu naszej świątyni. Pracowali: Helena Rogalska, Danuta Jachimczuk, Lucyna Bogowska, Marzena Bloch, Jolanta Miler. W sobotę o sprzątanie kościoła proszę mieszkańców ul. Brzozowej, Kasztanowej, Klonowej.

  2. Kwartalne dni modlitw o powołania do służby Bożej w Kościele od 30.04. – 06.05.

  3. Nabożeństwa majowe w dni powszednie po Mszy św. wieczornej ok godz. 18.30 ( oprócz pierwszej soboty miesiąca ). W niedzielę i święta śpiew litanii po Mszy św. o godz. 9.00. Wszystkich, którzy nie będą w stanie dotrzeć do kościoła, zachęcam do odprawiania tego nabożeństwa poza kościołem przy krzyżach i kapliczkach.

  4. We wtorek 2 maja dzień Flagi RP. Proszę o wywieszenie barw narodowych i pozostawienie ich na Uroczystość Królowej Polski.

  5. Dyrektor Gminnego Ośrodka Upowszechniania Kultury w Nurcu – Stacji zaprasza na uroczystości patriotyczne, które będą miały miejsce 3 maja 2023 r. w w centrum Nura – St. Początek o godz. 10.30.

  6. W czwartek we wspomnienie św. Floriana, męczennika nabożeństwo majowe ofiarujemy w intencji naszych druhów strażaków.

  7. Odwiedziny chorych w piątek od godz. 9.00.

  8. W pierwszą sobotę miesiąca nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP o godz. 17.00. Od maja do października, w miesiącach w których miały miejsce objawienia fatimskie, nabożeństwa będą miały rozbudowaną formę. Będzie adoracja Najświętszego Sakramentu, piętnastominutowe rozważanie tajemnicy z życia Jezusa i Maryi oraz modlitwa różańcowa. Serdecznie zapraszam wszystkich wiernych. W sposób szczególny zapraszam członków KŻR i przypominam, że jednym z zadań i obowiązków członków jest udział w comiesięcznym spotkaniu formacyjnym połączonym ze zmianą tajemnic ( w naszej parafii każda pierwsza sobota miesiąca ).