OGŁOSZENIA 02.07.2023 XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziękuję za pomoc w posprzątaniu naszej świątyni. Pracowali: Janina Marciniak, Marzena Semeniuk, Anna Wojtkowska, Elżbieta Łuszczak, Ewa Krzyszton, Halina Sadowska, Danuta Niewiarowska Wądolna, Krzysztof Pawlak. W sobotę o sprzątanie kościoła proszę mieszkańców ul. Nowej i Zaolzia.

2. Duszpasterstwo Wspólnot Maryjnych naszej diecezji zaprasza wszystkich, którzy przyjęli i noszą szkaplerz Matki Bożej na I diecezjalne spotkanie członków Rodziny Szkaplerznej. Odbędzie się ono 15 lipca br. w parafii Winna-Poświętna, w przeddzień obchodzonego tam odpustu Matki Bożej Szkaplerznej. Rozpocznie się ono o godz. 10.00, a zakończy ok. 14.00. Zgłoszenia przyjmowane są przez zelatorki parafialne, które następnie przekażą je zelatorkom dekanalnym.

3. Odwiedziny chorych w I piątek miesiąca od godz. 9.00.