OGŁOSZENIA 16.07.2023 XV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziękuję za pomoc w posprzątaniu naszej świątyni. Pracowali: Natalia, Bożena i Joanna Stasiuk, Lila Górska, Jadwiga Jadczuk, Jadwiga Cieśluk, Amelia i Patrycja Czajkowscy, Mieczysław Sowa, Magdalena Wawrzyniak oraz Katarzyna Kruszewska. Bóg zapłać za ofiary na kwiaty. Dziękuję rodzinie Państwa Filipek za wykoszenie trawy na placu parafialnym. W sobotę o sprzątanie kościoła proszę mieszkańców Borysowszczyzny, Sokóli i Sycz.

2. 20 lipca będziemy obchodzili 4 rocznicę ingresu do katedry bpa Piotra Sawczuka. W modlitwie polećmy Go Panu Bogu.

3. 22 lipca święto św. Marii Magdaleny.

4. Za tydzień będziemy gościli pochodzącego z naszej diecezji ks. Marka Siekierko, pracującego w Kamerunie.

5. W najbliższą niedzielę po każdej Mszy św. odbędzie się poświęcenie pojazdów.