OGŁOSZENIA 3.09.2017 r. XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła: Zofia Gontarczuk, Alicja Błażejak Jaolanta Weremijewicz, Halina Stasiak, Marzena Jóźwiak. Na sobotę na godz. 9.00 zapraszam do sprzątania kościoła mieszkańców ul. Lipowej.
2. Jutro msza św. o godz. 8.00 na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego. Jeszcze raz zachęcam dzieci i młodzież do sakramentu pokuty a rodziców proszę żeby dopilnowali swoje pociechy.
3. Dziś po mszy św. o godz. 11.00 przekazanie Obrazu Jezusa Miłosiernego mieszkańcom ul. Kolejowej i Jędrzejuka.
4. W następną niedzielę po mszy św. o godz. 9.00 poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych pierwszoklasistów ale nie tylko. Mogą przynieść swoje pomoce szkolne starsze dzieci.
5. Pierwsze spotkanie organizacyjne rodziców dzieci, które tym roku katechetycznym przygotowują się do I Komunii św. w kościele po mszy św. o godz. 9.00.
6. Za tydzień będziemy gościć wśród nas s. Darianę misjonarkę z Afryki. Będzie się dzieliła z nami swoim misyjnym doświadczeniem. Serdecznie zachęcam do modlitwy i złożenia ofiar po mszach św. na wsparcie placówki i dzieł, które prowadzi siostra Dariana.