OGŁOSZENIA 22.10.2017 R. XXIX NIEZIELA ZWYKŁA

  1. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła: Barbara Klatt, Beata Klatt Dziębowska, Marzanna Jeziorska, Małgorzata Milik, Bożena i Tadeusz Wierak, Zbigniew Olesiński, Barbara Skipska, Jerzy Prochowicz, Wioletta Liana, Władysław Jurecki, Krystyna Pieróg, Zofia Szpakowska. Dziękuję również za złożone ofiary na kwiaty. Na sobotę na godz. 9.00 zapraszam do sprzątania kościoła pozostałych mieszkańców ul. Sportowej.
  2. Panu Mieczysławowi Sowie dziękuję za ziemniaki, które ofiarował dla WSD w Drohiczynie.
  3. Na końcu kościoła są wyłożone kartki wypominkowe.
  4. CARITAS jak co roku rozprowadza znicze. W ten sposób możemy włączyć się w dzieło miłosierdzia prowadzone przez Kościół. Cena 5 zł.
  5. Firma Green Office Ecologic zaprasza całą wspólnotę parafialną do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt RTV i AGD np. pralki, telewizory, komputery). Zbiórka będzie miała miejsce dnia 3 listopada 2017 r. Tego dnia do godz. 16.00 można przywozić ten sprzęt i składać go na parkingu przy kościele. Przychody z akcji wspomogą  zakup nowoczesnych inkubatorów do szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej w Afryce oraz pozwolą wesprzeć inne projekty misyjne prowadzone przez Kościół w Polsce i na całym świecie.
  6. Za tydzień ofiary składane na tacę będą na pokrycie zakupu oświetlenia.
  7. Kiermasz w Betanii od poniedziałku do czwartku od 9.00 do 15.00.
  8. Za tydzień po mszy o 9.00 wybierzemy najładniejszy różaniec wykonany przez dzieci.