OGŁOSZENIA 29.10.2017 R. XXX NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła: Monika Podstawka, Małgorzata Marcinkowska, Małgorzata Góral, Czesława Siemieniuk, Irena Kondrat, Natalia Marcinkiewicz, Małgorzata Mierzejewska. Dziękuję również za złożone ofiary na kwiaty. Dziękuję również za ofiarowane kwiaty państwu Jadczukom. Na sobotę na godz. 9.00 zapraszam mieszkańców ul. Tartacznej i Wierzbowej.
  2. Zachęcam do zakupu zniczy CARITAS. Cena 5 zł.
  3. Odwiedziny chorych w I piątek miesiąca od godz. 8.30.
  4. W Piątek i sobotę godz. 16.30 wypominki, 17.00 Msza św. i procesja różańcowa na cmentarz.
  5. Firma Green Office Ecologic zaprasza całą wspólnotę parafialną do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt RTV i AGD np. pralki, telewizory, komputery). Zbiórka będzie miała miejsce dnia 3 listopada 2017 r. Tego dnia do godz. 16.00 można przywozić ten sprzęt i składać go na parkingu przy kościele. Przychody z akcji wspomogą  zakup nowoczesnych inkubatorów do szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej w Afryce oraz pozwolą wesprzeć inne projekty misyjne prowadzone przez Kościół w Polsce i na całym świecie.
  6. W sobotę 4 listopada o godz. 9.00 u sióstr w Betanii spotkanie dla kandydatów do bierzmowania a w niedzielę po mszy św. o godz. 9.00 konferencja dla rodziców dzieci i młodzieży przygotowujących się do pierwszej komunii św. i bierzmowania.
  7. Obraz Jezusa Miłosiernego w następną niedzielę po mszy o godz. 11.00 rozpoczyna peregrynacje na ul. Okrężnej i ks. Pawlonki.