26.11.2017 R. NIEDZIELA JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

1. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła: Elżbieta Rogacka, Nina Kondratiuk, Halina Buczek, Teresa Hermanowicz, Dorota Kosowska, Katarzyna Kruszewska z synem Patrykiem, Karolina Bogacka, Zofia Szpakowska. Na sobotę na godz. 9.00 zapraszam pozostałych mieszkańców Zaolzia.
  2. CARITAS kolejny raz organizuje akcję „OD SERCA”. Z końca kościoła można wziąć papierowe torby, wypełnić je artykułami spożywczymi o długim terminie przydatności i przynieść je w niedzielę 3 grudnia. Jeżeli zabraknie papierowych toreb to można przynieść swoje dary w reklamówce.
  3. Odwiedziny chorych w I piątek miesiąca od 8.30 będzie to już spowiedź i Komunia św. przedświąteczna. Proszę zgłaszać chorych.
  4. Za tydzień w niedzielę po mszy św. o godz. 11.00 zapraszam Radę Parafialną na spotkanie na plebanii.