OGŁOSZENIA 28.01.2018 IV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła: Mateusz Gołębiewski, Danuta i Jan Markewicz, Helena Rogalska, Lucyna Bogowska, Stanisław Jachimczuk, Marzena, Edyta, Natalia i Tomasz Bloch. Dziękuję również za złożone ofiary na kwiaty. W sobotę 3 lutego o godz. 9.00 proszę o rozebranie dekoracji bożonarodzeniowej i sprzątnięcie kościoła rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
2. Odwiedziny chorych będą we czwartek 1 lutego od godz. 9.00.
3. Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej 2 lutego. Jest to Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Taca w tym dniu przeznaczona jest na cele wspólnot kontemplacyjnych. Msze św. z poświęceniem świec w kościele o godz. 9.00 i 17.00. Z racji tego, że jest to piątek ks. Bp. udziela dyspensy od pokarmów mięsnych.
4. W dni powszednie msze św. nadal będą odprawiane w kaplicy sióstr w Betanii.
5. Po mszy św. o godz. 11.00 Obraz Jezusa Miłosiernego rozpoczyna peregrynacje na ul Poniatowskiego. W następną niedzielę po 11.00 obraz zostanie przekazany na ul. Zakątną i Cichą.