OGŁOSZENIA 4.02.2018 V NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła: Andrzej i Edyta Bloch, Urszula Ejsmont, Arkadiusz Gierasimiuk, Norbert Jadczuk, Izabela Jurczak, Anita Ludwiczuk, Agnieszka Pietruczuk, Patrycja Samborska, Natalia Stasiuk, Dariusz Siemion, Dawid Świerzbiński, Krzysztof Toczko, Jadwiga Cieśluk, Eliza Goral, Kacper Drewnowski. W sobotę o godz. 9.00 zapraszam mieszkańców ul. Brzozowej i Wierzbowej i Kasztanowej.
  2. Jutro wspomnienie św. Agaty. Po mszy św. poświęcenie chleba i wody ku jej czci.
  3. Na sobotę 10 lutego w wigilię Światowego Dnia Chorego na godz. 9.30 zapraszam chorych na mszę św. do Betanii. W tym dniu chorzy będą mogli przyjąć sakrament namaszczenia chorych. Przypominam, że sakrament chorych można przyjąć tylko w stanie łaski uświęcającej po wcześniejszej spowiedzi i Komunii św. Przede mszą będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
  4. W niedzielę za tydzień po mszy św. o godz. 9.00 spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii św. z siostrą katechetką.