OGŁOSZENIA 18.02.2018 I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

  1. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła: Jadwiga Podbielska, Leokadia Pawlak, Jadwiga Osmólska, Mariola Bloch, Halina Stasiak. Dziękuję za złożone ofiary na kwiaty. W sobotę o godz. 9.00 zapraszam mieszkańców ul. Klonowej i Lipowej.
  2. W tym tygodniu nabożeństwo w kościele tylko w piątek. Pozostałe dni w Betanii.
  3. Rozpoczęliśmy wycinkę drzew na cmentarzu. Chcę podziękować za wykonanie wczorajszej pracy: Michał Pater, Krzysztof Sadowy, Andrzej Cieśluk, Mieczysław Dec, Krzysztof Kruszewski, Przemysław Kruszewski, Robert Zubrzycki i Mariusz Kołodziejski. Jeżeli chodzi o drzewa między grobami to pieniędzy zebranych mamy na usunięcie 12 drzew a wszystkich do wycięcia jest 32. Zachęcam i proszę tych, którzy jeszcze nie złożyli ofiar o wsparcie tego przedsięwzięcia. Po niedzieli będą kontynuowane prace na cmentarzu. Bardzo proszę by w czasie wycinki w miarę możliwości nie nawiedzać grobów. Proszę o zachowanie szczególnej ostrożności.
  4. Z dniem 8 lutego pan Piotr Jakubowski przestał pełnić funkcję grabarza i opiekuna cmentarza. Dziękuję panu Piotrowi za dotychczasową pracę. Jego miejsce i obowiązki z dniem 8 lutego zostały przekazane panu Tadeuszowi Śliwowskiemu.
  5. Proszę nie wyrzucać domowych śmieci do kontenerów na cmentarzu.
  6. Proszę o zbieranie ofiar na kwiaty i dekorację Grobu Pańskiego i przekazywanie ich bezpośrednio s. Marii.
  7. W II Niedzielę Wielkiego Postu będą zbierane ofiary do puszek na rzecz pomocy misjom Ad gentes.