OGŁOSZENIA 3.06.2018 R. IX NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła: Nina Kondratiuk, Halina, Buczek, Cezary Sadkowski, Teresa Hermanowicz, Barbara Bogacka i Łukasz Bogacki. Na piątek na godz. 15.00 zapraszam do sprzątnięcia kościoła i rozebranie dekoracji rodziców dzieci pierwszokomunijnych i rocznicowych.
  2. Jeszcze raz pragnę podziękować wszystkim za współtworzenie Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa. Twórcom ołtarzy wystawienia, druhom strażakom, Urzędowi Gminy, Nadleśnictwu, ministrantom, bieli procesyjnej, niosącym chorągwie i ołtarzyki, chórzystom i wszystkim czynnie i pobożnie biorącym udział w procesji Bożego Ciała.  Zapraszam do udziału w oktawie na wspólny śpiew nieszporów eucharystycznych i procesję wokół kościoła.
  3. We czwartek zakończenie obchodów eucharystycznych. Błogosławieństwo dzieci oraz poświęcenie ziół i kwiatów.
  4. W Piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu nie ma postu.
  5. Wspomnienie Niepokalanego Serca NMP w sobotę 9 czerwca.
  6. Za tydzień w niedzielę 19 r. pielgrzymki Ojca Św. Jana Pawła II do Drohiczyna.

ZAPOWIEDZI I:

DOROTA SOWA, PANNA ZAMIESZKAŁA W SIEMICHOCZACH PAR. PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO W TOKARACH I DANIEL TYMOSZUK, KAWALER ZAMIESZKAŁY W BORYSOWSZCZYŹNIE PAR. TUTEJSZA.

ZAPOWIEDZI II:

ANNA PAULINA PIWNICKA, PANNA ZAMIESZKAŁA W BORYSOWSZCZYŹNIE PAR. TUTEJSZA I RAFAŁ BARTŁOMIEJ JUSKOWIAK, KAWALER ZAMIESZKAŁY W GOLENIOWIE PAR. ŚW. KATARZYNY.