OGŁOSZENIA 10.06.2018 r. X NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła: Anita Ludwiczukz synem, Natalia Stasiuk, Weronika Radecka z dziećmi, Jadwiga Cieśluk, Agnieszka i Piotr Pietruczuk z dziećmi, Marta Duniec, Agata Czajkowska, Marzena i Tomasz Bloch., Danuta i Zuzanna Nalewajek, Dawid Świerzbiński, Dawid Skuliniec, Kacper Drewnowski, Mariola Bloch, Danuta Siwiak Borkowska z synem, Ewa Kapela, Dorota Kosowska. W sobotę na godz. 9.00 zapraszam do sprzątnięcia kościoła pozostałą część mieszkańców Zaolzia.
  2. Dzisiaj 19 r. pielgrzymki Ojca Św. Jana Pawła II do Drohiczyna. Dzień Podlasia.
  3. Za tydzień 17 czerwca w Siemiatyczach odbędzie się „Marsza dla życia i rodziny”. Szczegóły na plakacie na końcu kościoła.

 

ZAPOWIEDZI II: DOROTA SOWA, PANNA ZAMIESZKAŁA W SIEMICHOCZACH PAR. PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO W TOKARACH I DANIEL TYMOSZUK, KAWALER ZAMIESZKAŁY W BORYSOWSZCZYŹNIE PAR. TUTEJSZA.