OGŁOSZENIA 17.06.2018 r. XI NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła: Genowefa Korzeniecka, Teresa Rucińska, Ryszard Toczko, Dorota Kosowska, Ewa Pawlak, Barbara Różańska, Krystyna Bieniek, Helena Górna, Danuta Wielogórska, Zofia Szpakowska, Bożena Kosowska, Nina Kisiel. Dziękuję za ofiary na kwiaty. W sobotę na godz. 9.00 zapraszam do sprzątnięcia kościoła mieszkańców ul. Żerczyckiej, Żerczyc i Kolonii.
  2. Dziś w Siemiatyczach odbędzie się „Marsza dla życia i rodziny”. Szczegóły na plakacie na końcu kościoła.
  3. Za tydzień będzie można wesprzeć półkolonie organizowane przez nasze siostry składając ofiary do puszek po mszach św.
  4. Jutro po nabożeństwie o godz. 19.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania.
  5. W piątek zakończenie roku szkolnego. Msza św. w int. dziatwy, młodzieży, rodziców, nauczycieli i wychowawców o godz. 9.00. Proszę by w tym tygodniu przed czerwcowym dzieci przystępowały do sakramentu pokuty.