OGŁOSZENIA 24.06.2018 r. XII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła: Zofia Pawłowska, Zofia Kapela, Teresa Pędrak, Krzysztof Kurpeta, Jacek Kryński, Marzena Świerzbińska, Agnieszka Pietruczuk, Janina Wolska, Ewa Matejczuk, Magdalena Piwowarczyk, Małgorzata Jurkiewicz, Barbara Pawluczuk, Wojciech Ruciński i Dariusz Górny. Dziękuję za ofiary na kwiaty. W sobotę na godz. 9.00 zapraszam do sprzątnięcia kościoła mieszkańców Augustynki.
  2. Dziękuję Państwu Beacie i Stanisławowi Filipkom i Krystynie Korzenieckiej za wykoszenie „pola golfowego” wokół plebanii i sprzątnięcie trawy.
  3. Dziś po mszach św. będzie można wesprzeć półkolonie organizowane przez nasze siostry składając ofiary do puszek.
  4. W piątek 29 czerwca uroczystość św. Ap. Piotra i Pawła. Msza św. w piątek o godz. 17.00. Ofiary na tacę przeznaczone na katedrę św. Piotra. W tym dniu nie ma postu.
  5. Za tydzień w pierwszą niedzielę miesiąca procesja wokół kościoła po mszy św. o godz. 9.00.