OGŁOSZENIA 28.10.2018 r. XXX NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. W sobotę na godz. 9.00 zapraszam do sprzątnięcia kościoła pozostałych mieszkańców ul. Zakątnej.
 2. Gościmy dziś parafian z Winnej Poświetnej, którzy troszczą się o potrzeby wspólnoty swojego kościoła i rozprowadzają cegiełki na cel renowacji świątyni. Zachęcam do włączenia się w tę akcję i serdeczną pomoc.
 3. X Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym – po mszach puszka na ten cel.
 4. Kupując znicze Caritas i włączamy się w dzieła miłosierdzia Kościoła. Cena znicza 5 zł.
 5. W najbliższą środę 31.10. po mszy św. wieczornej rozstrzygnięcie konkursu różańcowego i wręczenie nagród.
 6. We czwartek 1 listopada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o godz. 9.00 i 11.00. Po drugiej mszy św. procesja na cmentarz.
 7. Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych 2 listopada msze św. o godz. 9.00 i 17.00. Po mszy św. o godz. 9.00 procesja na cmentarz. Przed mszami modlitwa za zmarłych poleconych w wypominkach. Z tej racji, że 2 listopada to piątek ks. Biskup udziela dyspensy od pokarmów mięsnych.
 8. Odwiedziny chorych będą w sobotę 3 listopada od godz. 9.00.
 9. Kandydatom do bierzmowania przypominam, że do 29.10.2018 r. zobowiązani są do zaliczenia pierwszej części katechizmu i przystąpienia do sakramentu pokuty 30 i 31 października. Proszę zabrać ze sobą indeksy. W niedzielę 4 listopada bezpośrednio po mszy św. o godz. 9.00 młodzież przygotowująca się do bierzmowania będzie miała spotkanie u sióstr w Betanii.
 10. Z nawiedzenie cmentarza można zyskać: odpust zupełny w dniach 01-08.11; odpust cząstkowy w pozostałe dni roku. Warunki otrzymania odpustu: pobożne nawiedzenie cmentarza; odmówienie „Ojcze nasz” i „Wierzę w Boga” w intencji Ojca Świętego. W oktawie po mszy św. procesja na cmentarz i modlitwa różańcowa za zmarłych.
 11. Siostry proszą o pomoc w zagrabianiu liści od poniedziałku do środy włącznie