KONKURS RÓŻAŃCOWY 2018

W naszej parafii już po raz kolejny został zorganizowany konkurs plastyczny pt.: „MÓJ RÓŻANIEC DLA MARYI”. Uczestnicy mieli za zadanie wykonać różańce z darów jesieni lub innych materiałów o dowolnej wielkości. Do konkursu zostało zgłoszonych trzydzieści jeden prac, uczestnikami były dzieci z przedszkola oraz ze szkoły podstawowej z klas I – IV.

We środę 31 października po nabożeństwie różańcowym i mszy świętej o godz. 17.00 konkurs został rozstrzygnięty. Wszyscy uczestnicy otrzymali słodkie upominki za uczestnictwo w konkursie, natomiast autorzy wyróżnionych prac otrzymali nagrody.

Gratulujemy wszystkim dzieciom, a rodzicom dziękujemy za pomoc i wsparcie swoich pociech przy wykonaniu różańców. Zapraszamy do wzięcia udziału w następnych konkursach.

Autor: s. Katarzyna.