„Zawsze, ilekroć uśmiechasz się do swojego brata i wyciągasz do niego ręce, jest Boże Narodzenie”

Okres Bożego Narodzenia to wspaniały czas, w którym spotykamy się z najbliższymi osobami, w kręgu rodziny i przyjaciół. Taki właśnie rodzinny klimat panował podczas spotkań opłatkowych, które po raz kolejny mieliśmy przyjemność przeżywać w gronie wspólnoty parafialnej. Jedno z nich odbyło się w pierwszą sobotę miesiąca 5 stycznia 2019 r. w Betanii u sióstr Urszulanek. Wraz z członkami Kół Żywego Różańca rozpoczęliśmy je modlitwą różańcową.

Kolejne dzielenie się opłatkiem i składanie życzeń miało miejsce w niedzielę 13 stycznia 2019 r. w wyremontowanej salce parafialnej na plebanii. Zaproszeni na nie byli Radni Parafialni, członkowie Caritas i Chórzyści. Przy okazji spotkania opłatkowego ogarnęliśmy modlitwą błogosławieństwa to pomieszczenie, które poprzez remont otrzymało nowy wygląd.