OGŁOSZENIA 27.01.2019 III NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dziękuję serdecznie za sprzątnięcie kościoła: Marta, Krzysztof i Adam Sowa, Jadwiga i Lucjan Bogowscy, Barbara Zbucka, Ewa Nesterowicz, Magdalena i Szymon Przanowscy. Dziękuję za ofiary na kwiaty. Na piątek na godz. 15.00 zapraszam do sprzątania mieszkańców ul. Kolejowej i Jędrzejuka
  2. Odwiedziny chorych w pierwszy piątek miesiąca od godz. 9.00. Kandydatom do bierzmowania przypominam o comiesięcznej spowiedzi.
  3. W pierwszą sobotę miesiąca 2 lutego w Święto Ofiarowania Pańskiego błogosławieństwo świec. To święto jest zarazem Światowym Dniem Życia Konsekrowanego. Taca w tym dniu przeznaczona jest na cele wspólnot kontemplacyjnych. Po mszy św. o godz. 9.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu modlitwa różańcowa z KŻR i zmiana tajemnic.
  4. Firma MOS Diagnostyka zaprasza na badania profilaktyczne USG dn. 29.01.19. Szczegółowe informacje na afiszach i w rejestracji w przychodni.