OGŁOSZENIA 03.03.2019 VIII NIEDZIELA ZWYKŁA

 

  1. Dziękuję serdecznie za sprzątnięcie kościoła: Elżbieta Kowalczyk, Franciszek Jadczuk, Jan Pizoń, Beata Zubrzycka, Jadwiga Deoniziak, Janina Podbielska, Maria Stępień. Dziękuję za ofiary na kwiaty. Na sobotę na godz. 9.00 zapraszam do sprzątania kościoła mieszkańców ul. Piaskowej i Kol. Żerczyce.
  2. W dniu dzisiejszym rozpoczynamy Tydzień Modlitwy o trzeźwość narodu.
  3. Od poniedziałku 4 marca msze św. w dni powszednie odprawiane będą w kościele parafialnym.
  4. We środę początek Wielkiego Postu. Poświęcenie i posypanie głów popiołem na mszach św. o godz. 9.00 i 17.00. W tym dniu obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych i post ścisły. Od środy do niedzieli włącznie  kwartalne dni modlitw o ducha pokuty.
  5. W najbliższy piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej ofiarujemy w intencji kobiet z racji ich święta. Zachęcam panie by tradycyjnie tego dnia złożyły ofiary na dar do kościoła.
  6. Nadleśnictwo zwraca się z prośbą o nie wypalanie suchych traw i pozostałości roślinnych na wiosnę. Szczegóły tego apelu i plakat znajdują się na tablicy ogłoszeń.