OGŁOSZENIA 10.03.2019 I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Dziękuję serdecznie za sprzątnięcie kościoła: Lilia Kozaczuk, Janina Wolska, Maria Miszczuk, Danuta Grzegorczyk, Maria Wawrzyniak. Dziękuję za ofiary na kwiaty. Na sobotę na godz. 9.00 zapraszam do sprzątania kościoła mieszkańców ul. Pogodnej i Polnej.
  2. We środę 13 marca szósta rocznica wyboru Ojca Świętego Franciszka na stolicę piotrową pamiętajmy o papieżu w naszych modlitwach.
  3. W przyszłą niedzielę będą zbierane ofiary do puszek na rzecz pomocy „Ad gentes”.
  4. Czas i pora myśleć już o dekoracji świątecznej. Zwracam się z prośbą o zbieranie ofiar na kwiaty i dekorację Grobu Pańskiego i przekazywanie ich bezpośrednio s. Marii.
  5. Rekolekcje w naszej parafii odbędą się przed piątą niedzielą Wielkiego Postu. Rekolekcje szkolne 4 i 5 kwietnia poprowadzi ks. Marcin Gołębiewski wraz z klerykami WSD w Drohiczynie. Spotkania dla dorosłych w kościele będą od 5 do 7 kwietnia. Słowo Boże skieruje do nas ks. Paweł Koc student teologii KUL.