OGŁOSZENIA 05.05.2019 III NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła i ofiary na kwiaty: Krystyna Korzeniecka, Maria Kwasik, Ewa Gajko, Helena Lewczuk, Halina Pietrzak, Mariusz Pucyk, Tadeusz, Sylwia i Wiktoria Kryńscy, Danuta Michalak, Halina Zakrzewska. Za tydzień proszę o sprzątnięcie kościoła mieszkańców ul. Cichej i połowę Zakątnej od strony  Cichej
  2. Dziś po mszy św. o godz. 9.00 z racji pierwszej niedzieli miesiąca procesja wokół kościoła.
  3. We środę 8 maja uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Tego dnia przypada 20 rocznica święceń biskupich naszego Ordynariusza J. E. Ks. Bpa Tadeusza Pikusa. W modlitwie polećmy Go Bogu.
  4. Siostry Urszulanki zapraszają dzieci i młodzież w wieku od 6 do 18 lat na półkolonie letnie w Domu Betania, wszelkie informacje i zapisy u sióstr do 16 maja.
  5. ARiMR prosi o przypomnienie, że wnioski o płatności obszarowe należy przesłać do dn. 15 maja br. Po tym terminie za każdy dzień zwłoki dopłata będzie pomniejszana.

Królowo Polski, módl się za nami

Celebrowanie Narodowego Święta Trzeciego Maja rozpoczęliśmy w kościele mszą św. o godz. 11.00. Za pośrednictwem Matki Bożej Królowej Polski modliliśmy się w intencji naszej Ojczyzny. Kontynuacją obchodów rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja były uroczystości w centrum Nurca St.