OGŁOSZENIA 05.05.2019 III NIEDZIELA WIELKANOCNA

  1. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła i ofiary na kwiaty: Krystyna Korzeniecka, Maria Kwasik, Ewa Gajko, Helena Lewczuk, Halina Pietrzak, Mariusz Pucyk, Tadeusz, Sylwia i Wiktoria Kryńscy, Danuta Michalak, Halina Zakrzewska. Za tydzień proszę o sprzątnięcie kościoła mieszkańców ul. Cichej i połowę Zakątnej od strony  Cichej
  2. Dziś po mszy św. o godz. 9.00 z racji pierwszej niedzieli miesiąca procesja wokół kościoła.
  3. We środę 8 maja uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Tego dnia przypada 20 rocznica święceń biskupich naszego Ordynariusza J. E. Ks. Bpa Tadeusza Pikusa. W modlitwie polećmy Go Bogu.
  4. Siostry Urszulanki zapraszają dzieci i młodzież w wieku od 6 do 18 lat na półkolonie letnie w Domu Betania, wszelkie informacje i zapisy u sióstr do 16 maja.
  5. ARiMR prosi o przypomnienie, że wnioski o płatności obszarowe należy przesłać do dn. 15 maja br. Po tym terminie za każdy dzień zwłoki dopłata będzie pomniejszana.