OGŁOSZENIA 26.05.2019 VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

 

  1. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła i ofiary na kwiaty: Mariusz Skorupko, Ryszard Toczko, Barbara Pawluczuk Barbara Bogacka, Zofia Szpakowska, Nina Kondratiuk, Elżbieta Rogacka, Dorota Kosowska, Teresa Hermanowicz i Urszula Maguza. W piątek na godz. 15.00 zapraszam i proszę o przygotowanie kościoła na uroczystość bierzmowania kandydatów do bierzmowania i ich rodziców. Proszę również o wykoszenie trawy wokół kościoła.
  2. Zwracam się z prośbą o pomoc w wykoszeniu cmentarza przed wizytacją ks. Biskupa. Wszystkich, którzy by chcieli pomóc zapraszam z kosami spalinowymi na sobotę na godz. 15.00. Oprócz alejek trzeba będzie też wykosić poszycie między drzewami. Z góry serdeczne Bóg zapłać!
  3. W tym tygodniu pierwsza sobota miesiąca. O 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, modlitwa różańcowa z KŻR zakończona nabożeństwem majowym.
  4. Za tydzień w niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, Święto Dziękczynienia i pierwsza niedziela miesiąca. Po mszy św. o godz. 9.00 procesja eucharystyczna. Po mszach św. zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie.