OGŁOSZENIA 23.06.2019 XII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła i ofiary na kwiaty: Jadwiga Jadczuk, Maria Brodowska, Bożena, Julia i Tadeusz Stasiuk, Ewa Burak, Teresa Pater, Agnieszka Pater Onichimiuk, Janina Czaja, Magdalena Wawrzyniak, Mieczysław Sowa, Marek Pykało, Wioletta Kamińska, Renata, Julia i Marlena Pater, Celina Kondej. Bóg zapłać! W piątek na godz. 15.00 zapraszam do sprzątania kościoła mieszkańców Borysowszczyzny.
  2. We czwartek 27 czerwca zakończenie oktawy Bożego Ciała błogosławieństwo dzieci, poświęcenie ziół i kwiatów.
  3. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  4. W sobotę 29 czerwca uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msza św. w sobotę będzie o godz. 9.00 ( wieczorem mszy św. nie będzie ). Ofiary zbierane na tacę tego dnia przeznaczone są na grób św. Piotra.