OGŁOSZENIA 20.10.2019 XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

20.10.2019 XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła i ofiary złożone na kwiaty. Pracowały następujące osoby: Teresa i Marian Klimczuk, Zofia Kapela, Lucyna Kapela, Zofia Pawłowska, Krystyna Sobieszuk, Krystyna Jaszczuk, Bogdan Rułka, Dawid Świerzbiński, Eliza Goral i dzieci Amelia Stępkowska i Szymon Kryński. Za tydzień w sobotę na godz. 9.00 zapraszam do sprzątania mieszkańców ul. Wąskiej i Wodociągowej.
  2. Dziękuję wszystkim, którzy tym tygodniu wpłacili składki roczne.
  3. W dniu dzisiejszym w Polsce odbywa się liczenie praktyk niedzielnych. Serdeczna prośba o spokojne wychodzenie z kościoła by można było dokładnie wszystkich policzyć.
  4. Zachęcam do nabycia kalendarza seminaryjnego na 2020 r. cena 5 zł. i zniczy CARITAS również po 5 zł.
  5. Na stoliku wyłożone są kartki na wypominki listopadowe.
  6. 7 listopada 2019 r. przy ul. Żerczyckiej 34 panie w przedziale wiekowym 50 – 69 lat zaproszone są na bezpłatne badania mammograficzne finansowane przez NFZ. Szczegóły i numer pod którym można się zapisać na badania na plakacie umieszczonym na tablicy ogłoszeń.