OGŁOSZENIA 13.10.2019 XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła i ofiary złożone na kwiaty. Pracowały następujące osoby: Małgorzata Marcinkiewicz, Małgorzata Góral, Teresa Uziębło, Stefania Chojnacka, Ludwika i Emilia Marcinkiewicz, Małgorzata Mierzejewska, Elżbieta Kobus, Wioletta Liana. Za tydzień w sobotę na godz. 9.00 zapraszam do sprzątania mieszkańców ul. Szkolnej i Żerczyckiej.
  2. Zachęcam do czynnego udziału w nabożeństwach różańcowych w dni powszednie o godz. 16.30.
  3. Dzisiaj Dzień Papieski. Ofiary do puszek przeznaczone są na Fundacje Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  4. W poniedziałek obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Jutrzejsze nabożeństwo różańcowe ofiarujemy w intencji nauczycieli i wychowawców.
  5. W niedzielę 20 października rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Zachęcam aby tego dnia przyjść na mszę św. 10 min. przed czasem. W naszej parafii będzie specjalny gość, świecka wolontariuszka, która pracowała na misjach. Będzie to okazja by tym razem spojrzeć na misje oczami osoby świeckiej. Ofiary z tacy przeznaczone będą na rzecz misji.
  6. Zachęcam do nabycia kalendarza seminaryjnego na 2020 r. cena 5 zł. i zniczy CARITAS również po 5 zł.
  7. Na stoliku wyłożone są kartki na wypominki listopadowe.
  8. Zwracam się z prośba o dokładną segregację odpadów i zachowanie czystości na cmentarzu przy porządkowaniu grobów. Jeszcze raz apeluję o nie wyrzucanie domowych śmieci do kontenerów na cmentarzu. Z przykrością przyjmuję fakt, że giną z grobów ozdoby. Jest to naprawdę żenujące i przykre.