OGŁOSZENIA 10.11.2019 XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożone ofiary. Pracowały następujące osoby: Halina Koronka, Bogusława i Anna Wojtkowskie, Małgorzata Pakoca z synem Damianem, Elżbieta Łuszczak, Krzysztof Pawlak, Janina Bloch, Marzena Semeniuk, Halina Sadowska. W sobotę na godz. 9.00 zapraszam pozostałych mieszkańców ul. Zakątnej.
  2. W tym tygodniu kolejne osoby uregulowały składki roczne indywidualnie i wpłacając na konto parafialne. Wszystkim składam serdeczne Bóg zapłać!
  3. Przeżywamy XI Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Po mszach św. zbiórka ofiar do puszek.
  4. 11 listopada Święto Niepodległości Ojczyzny. Msza św. o godz. 10.00 a o godz. 12.00 uroczystości w parku. Pamiętajmy o wywieszeniu barw narodowych.
  5. Proszę o segregowanie odpadów na cmentarzu. Przy wyrzucaniu żywych kwiatów na kompost pamiętajmy o zdjęciu plastikowych doniczek.
  6. Za tydzień taca przeznaczona na WSD w Drohiczynie.