OGŁOSZENIA 08.12.2019 II NIEDZIELA ADWENTU

1. W dniu wczorajszym pracowały i złożyły ofiary na kwiaty następujące osoby: Stanisław Dec, Marek Pykało, Ewa Wypychowka, Magdalena Wawrzyniak, Ewa Burak, Agata, Patrycja, Amelia Czajkowskie, Mieczysław Sowa, Wioletta Kamińska, Jadwiga Jadczuk, Tadeusz Stasiuk, Stefan Stępniak. W sobotę za tydzień na godz. 9.00 zapraszam i proszę o sprzątnięcie kościoła mieszkańców Borysowszczyzny i Sokóla.
  2. Już po raz dwudziesty, w II Niedzielę Adwentu, z inicjatywy Konferencji Episkopatu Polski jest obchodzony Dzień Modlitwy i Pomocy Materialnej Kościołowi na Wschodzie. Możemy włączyć się w to ważne dzieło, składając ofiary do puszek w ramach zbiórki prowadzonej dzisiaj przed kościołami i kaplicami w całej Polsce.
  3. Są do nabycia świece CARITAS na stół wigilijny. Cena: małe 7 zł., średnie 12 zł., duże 17 zł.
  4. W tym tygodniu pan organista będzie roznosił opłatki w następującym porządku:

8 grudzień (niedziela) od godz. 13.00 ulice: Wierzbowa, Kasztanowa, Klonowa, Lipowa, Brzozowa, Pogodna.

9 grudzień (poniedziałek) od godz. 12.00 ulice:  Polna, 11 Listopada,  Drzewna, Poniatowskiego, ks. Pawlonki, Okrężna, Akacjowa.

10 grudzień (wtorek) od godz. 12.00 ulica  Sportowa.

11 grudzień (środa) od godz. 13.00 ulica Kolejowa, Jędrzejuka i Krótka.

12 grudzień (czwartek) od godz. 13.00 ulica Piaskowa i Wodociągowa.

13 grudzień (piątek) od godz. 13.00 ulice Młyńska, Żerczycka i Szkolna.