OGŁOSZENIA 10.05.2020 V NIEDZIELA WIELKANOCY

  1. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła i ofiary złożone na kwiaty. Pracowały następujące osoby: Teresa Podstawka, Alina Malczyk, Teresa Uziębło, Elżbieta Kobus, Małgorzata Góral, Emilia Marcinkiewicz, Czesława Siemieniuk. W sobotę na godz. 9.00 zapraszam i proszę o sprzątnięcie kościoła mieszkańców ul. Szkolnej, Żerczyckiej i Żerczyc.

  2. Serdecznie zachęcam do powrotu i uczestnictwa we mszach świętych i nabożeństwach majowych. Wracajmy do naszych pobożnościowych praktyk. Pamiętajmy, że absencja w kościele zawsze jest ze szkodą dla duszy człowieka i niesie za sobą niebezpieczeństwo oziębłości i utraty wiary.

  3. W piątek koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00 rozpoczynamy nabożeństwo adoracyjne przygotowujące nas do odpustu św. Andrzeja Boboli. Wystawienie Najświętszego Sakramentu będzie trwało do nabożeństwa majowego. W sobotę wznowienie adoracji o godz. 12.00 o 15.00 Godzina Miłosierdzia i adoracja do nabożeństwa majowego. Suma odpustowa w niedzielę o godz. 11.00. Nabożeństwu eucharystycznemu będzie przewodniczył ks. Łukasz Suszko. Wykorzystajmy dobrze ten czas i skorzystajmy w trakcie nabożeństwa z wielkanocnej spowiedzi. Jest to obowiązek moralny każdego katolika.