OGŁOSZENIA 19.07.2020 XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła mieszkańcom Borysowszczyzny i Sokóla. Pracowały następujące osoby: Kazimiera Sadowa, Janina Bartosiuk, Anna Bartosiuk, Irena Trochimiak, Halina Dobrowolska, Julia Piwnicka, Bogumiła i Tomasz Grzybowie, Jadwiga Bazyluk. Bóg zapłać za ofiary na kwiaty. Dziękuję także Markowi Pykale oraz Mariuszowi Adamczykowi za wykoszenie trawy wokół kościoła. W sobotę o godz. 9.00 zapraszam do sprzątania mieszkańców Nurca i Nurczyka z Koloniami.
  2. Dzisiaj po każdej Mszy Świętej odbędzie się poświęcenie pojazdów. Zapraszamy do wzięcia udziału
    w wydarzeniu „Akcja św. Krzysztofa” 1 gr za 1 km na środki transportu dla misjonarzy – Twoje podziękowanie za szczęśliwe podróże. Ofiary są dobrowolne i będzie można je złożyć podczas poświęcenia.

  3. Zapisy na XXX Pielgrzymkę Drohiczyńską na Jasną Górę codziennie w zakrystii po Mszy Świętej.

  4. We wtorek 21 lipca o godz. 18.30 zapraszam na 30 – minutowe spotkanie Radę Parafialną.

  5. Za tydzień o godz. 11.00 w obecności ks. Bp Antoniego Dydycza będziemy obchodzili Jubileusz 25 – lecia obecności oraz posługi wśród nas Sióstr Urszulanek NMP z Gandino. Przez szereg lat siostry ofiarnie i z wielkim zaangażowaniem posługują pośród nas. Wiele im zawdzięczamy. Dlatego zachęcamy do jak najliczniejszego udziału we Mszy Świętej sprawowanej w ich intencji oraz przyjęcia Komunii Świętej z prośbą o łaskę nowych i świętych powołań do tego zgromadzenia.

  6. Ludowy Zespół Sportowy Huzar nominował naszą parafię w ramach akcji charytatywnej #GaszynChallange. Pomagamy 21 – miesięcznemu Kubusiowi Sochodoła z Hajnówki w walce z SM1 – rdzeniowym zanikiem mięśni. Akcja polega na zrobieniu 10 pompek oraz wpłaceniu dobrowolnej kwoty potrzebnej na leczenie. Jako parafia wesprzyjmy ponadto Kubusia modlitwą – 1 dziesiątka różańca. Za tydzień do puszek będzie można złożyć ofiarę na leczenie.