OGŁOSZENIA 26.07.2020 XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła mieszkańcom Nurca i Nurczyka z Koloniami. Pracowały następujące osoby: Lucyna Lickiewicz, Grażyna Różańska, Joanna Misiuk, Iwona Misiuk, Krystyna Nesterowicz, Jan Michaluk, Mariusz Kołtek, Ludwika Marcinkiewicz, Teresa Rucińska. Bóg zapłać za ofiary na kwiaty. W Piątek o godz. 15.00 zapraszam do sprzątania mieszkańców Sycz i Zalesia.
  2. Zapisy na XXX Pielgrzymkę Drohiczyńską na Jasną Górę – tylko do grupy srebrnej – codziennie w zakrystii po Mszy Świętej.
  3. Dzisiaj po każdej Mszy Świętej zbiórka do puszek na leczenie 21 – miesięcznego Kubusia Suchodowła z Hajnówki. Bóg zapłać.
  4. W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 17.00 Nabożeństwo pierwszosobotnie, różaniec i zmiana tajemnic KŻR.
  5. Za tydzień I Niedziela Miesiąca – po Mszy Świętej o godz. 9.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu
    i procesja wokół Kościoła.
  1. Zachęcamy aby tradycyjnie już od 1 sierpnia przez cały miesiąc podjąć dobrowolną abstynencję od alkoholu. Tegoroczny sierpień pragniemy przeżyć w duchu wdzięczności Bogu za setną rocznicę Bitwy Warszawskiej, zwanej Cudem nad Wisłą, dzięki której Polska zachowała niepodległość, a jednocześnie uratowała Europę przed bolszewicką bezbożną ideologią. Pamięć o zwycięzcach z 1920 roku to nasz patriotyczny obowiązek, a także powód do dumy i do gorliwej walki z wadami narodowymi i z tym wszystkim, co osłabia Polskę.