OGŁOSZENIA 23.08.2020 XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła mieszkańcom ulicy Brzozowej i Klonowej. Pracowały następujące osoby: Anna Łukasik, Barbara Zbucka, Elżbieta Hermanowicz, Magdalena, Igor i Alan Przanowscy, Małgorzata i Roman Pawłowscy oraz Beata Augustynowicz. Bóg zapłać także za złożone ofiary. Dziękuję również Izie Skoroszwewskiej za ofiarowane kwiaty. W sobotę o godz. 9.00 zapraszam do sprzątania mieszkańców z ul. Kasztanowej i Lipowej.

  2. Dziękuję Panu Krzysztofowi Fidut za renowację i zabezpieczenie schodów wejściowych do kościoła. Pan Krzysztof jest dobrodziejem naszej parafii. Poświęcił swój urlop i wykonał prace pokrywając z własnej kieszeni zakup materiałów, które zostały użyte. Serdeczne Bóg zapłać! Na jego ręce dziękuję wszystkim, którzy z nim pracowali.

  3. Dziękuję za ofiary złożone w ostatnim czasie. W związku z prowadzonymi pracami jest kilka rachunków do opłacenia. Serdeczna prośba do wszystkich, którzy jeszcze nie uregulowali składek by w miarę możliwości spełnili swój obowiązek.

  4. We środę 26 sierpnia w naszej parafii odpust ku czci Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Msze św. o godz. 9.00 i suma z procesją o godz. 11.00. Przewodniczył będzie o. Tomasz Chmielewski OSPP. Tego dnia po raz pierwszy naszą świątynię wypełni dźwięk nowych organ. Około godz. 10. 20 rozpocznie się koncert prezentujący możliwości naszego instrumentu. Serdecznie zapraszam.