OGŁOSZENIA 30.08.2020 XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła mieszkańcom ulicy Kasztanowej i Lipowej. Pracowały następujące osoby: Jadwiga i Lucjan Bogowscy, Barbara Dec, Ewa Nesterowicz, Eugeniusz Murawka. Bóg zapłać także za złożone ofiary. W sobotę o godz. 9.00 zapraszam do sprzątania mieszkańców z ul. Jędrzejuka, Kolejowej i Krótkiej.

  2. Dziękuje wszystkim, którzy w tym tygodniu osobiście złożyli ofiary na Kościół i tym, którzy dokonali wpłaty na konto parafialne. Bóg zapłać!

  3. Dnia 1 września przypada 81 rocznica wybuchu II wojny światowej. Modlimy się w intencji poległych w obronie Ojczyzny.

  4. We wtorek początek roku szkolnego i katechetycznego. Z racji na panujące warunki epidemiologiczne zapraszam dzieci, młodzież, nauczycieli, wychowawców, katechetów i rodziców na mszę św. inaugurującą rozpoczęcie roku szkolnego w niedzielę na godz. 9.00. Po mszy św. będzie obrzęd błogosławieństwa dzieci i przyborów szkolnych.

  5. Odwiedziny chorych w sobotę od godz. 9.00.