14.02.2021 VI NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła i ofiary na kwiaty. Pracowały następujące osoby: Alicja Błażejak, Jolanta Weremijewicz i Ewa Nesterowicz. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania kościoła zapraszam mieszkańców ul. Młyńskiej.

  2. Ostatnie dni karnawału od 14 – 20 lutego są szczególnymi dniami modlitw o Trzeźwość Narodu, zechciejmy je przeżyć w radości bez alkoholu. Zachęcam również do abstynencji od alkoholu, nikotyny i innych uzależnień w okresie postu i abstynencję oraz trzeźwość w całym życiu.

  3. Początek Wielkiego Postu i nabożeństwo z posypaniem głów popiołem w Środę Popielcową o godz. 17.00. Tego dnia obowiązuje nas post ścisły. Od środy do niedzieli włącznie przypadają kwartalne dni modlitw o ducha pokuty.

  4. Zachęcam do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Za udział w Drodze Krzyżowej, Gorzkich Żalach i rekolekcjach możemy zyskać odpust zupełny.