21.02.2021 I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

  1. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła i ofiary na kwiaty. Pracowały następujące osoby: Irena Kaczmarczyk, Maria Kwasik, Krystyna Korzeniecka, Wiesław Wojtera, Kazimiera Siuda, Roman Kwasik, Maria Kwasik, Franciszek Sito, Iwona Jadczuk, Waldemar Kwasik. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania kościoła zapraszam mieszkańców ul. Piaskowej i Kol. Żerczyce.

  2. W przyszłą niedzielę będą zbierane ofiary do puszek na rzecz pomocy misjom „Ad gentes”

  3. Za tydzień będzie można nabyć baranki CARITAS na stół wielkanocny.

  4. Rekolekcje w naszej parafii odbędą się w dniach 26 – 28 marca. Poprowadzi je o. Kamil Wawro SSCC zakonnik Najświętszych Serc Jezusa i Maryi. Zaplanujmy i dobrze przygotujmy się do rekolekcji i sakramentu pokuty. Przypomnę, że za udział w rekolekcjach, nabożeństwie Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali możemy otrzymać odpust zupełny.