OGŁOSZENIA 16.05.2021 UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

1. Dziękuję rodzicom dzieci przygotowującym się do I Komunii św. za prace porządkowe wewnątrz świątyni i wokół kościoła. Z góry dziękuję już za prace, które są już zaplanowane na ten tydzień. Bóg zapłać!

2. Na kościele i plebani zostały zamontowane kamery. Z inicjatywą założenia monitoringu wyszedł nasz parafianin Rafał Nesterowicz, który ufundował cały osprzęt i wykonał prace instalacyjne. Pragnę bardzo serdecznie podziękować Rafałowi za ten dar na rzecz naszej wspólnoty parafialnej. Z pewnością przyczyni się on do zapewnienia ochrony i większego bezpieczeństwa monitorowanych budynków. Niech Bóg wynagrodzi Rafałowi i wszystkim naszym dobrodziejom za dobro, które czynią. Bóg zapłać!

3. Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Czartajewie organizuje pielgrzymkę do Medjugirje w dniach: 5 – 12 czerwca. Zapisy u ks. Jarosława Błażejaka tel. 609 024 206.