OGŁOSZENIA 20.06.2021 XII NIEDZIELA ZWYKŁA

 

  1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty. Pracowały następujące osoby: Beata Filipek, Elżbieta Kaczor, Danuta Łabędzka. Za tydzień zapraszam i proszę o sprzątanie kościoła mieszkańców ul. Akacjowej i Drzewnej.

  2. We środę dzień modlitwy w intencji ojców.

  3. W niedzielę o godz. 9.00 msza św. z racji zakończenia roku szkolnego i katechetycznego. Proszę by dzieci i młodzież przez najbliższy tydzień przystąpiły do sakramentu pokuty i pojednania.

  4. Ordynariusz naszej diecezji zgodnie z postanowieniem biskupów zebranych na 389. Zebraniu Plenarnym Konferencji Episkopatu Polski w Kalwarii Zebrzydowskiej, niniejszym–z dniem 21 czerwca 2021 r., odwołuje dyspensę od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Mszy świętej–udzieloną w Zarządzeniu z dnia13 marca 2020 r. i przedłużaną w kolejnych zarządzeniach.

  5. Urząd Gminy Nurzec-Stacja informuje, że w związku z trwającym Narodowym Spisem Powszechnym  2021 w  Nurcu-Stacji będzie pracował Mobilny Punkt Spisowy, gdzie pracownicy GUS w Białymstoku pomogą wszystkich chętnym w dokonaniu spisu a tym samym wypełnienia ustawowego obowiązku.

    Punkt będzie znajdował się w parku w Nurcu-Stacji 25 czerwca 2021 r. (Piątek) w godz. od 9.00 do 13.00. Osoby które chcą dokonać spisu powinny posiadać przy sobie numery PESEL -swoje i członków rodziny z którymi zamieszkują.