OGŁOSZENIA 27.06.2021 XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty. Pracowały następujące osoby: Helena Rogalska, Jadwiga Podbielska, Dominika Podbielska, Bożena Gołębiewska, Stanisław Jachimczuk. Za tydzień zapraszam i proszę o sprzątanie kościoła mieszkańców ul. Brzozowej, Wierzbowej i Kasztanowej.

  2. Od dłuższego czasu regularnie mieliśmy awarię dzwonów. Najczęściej przepalały się tzw. styczniki. Po 21 latach użytkowania popsuł się nam napęd dzwonów. Od dwóch tygodni nasz dzwon bił jednostronnie. Koszty naprawy okazały się niewiele mniejsze niż założenie nowoczesnego napędu na fotokomórki bez styczników. Dlatego zdecydowałem się na założenie nowego mechanizmu. Przy okazji przeprowadzona została konserwacja dzwonu. Całkowity koszt wyniósł 4000 zł. W pierwszą i drugą niedzielę miesiąca lipca ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na ten cel.

  3. We wtorek Uroczystość św. Ap. Piotra i Pawła. Taca w tym dniu przeznaczona jest na grób św. Piotra. Tego dnia w sposób szczególny pamiętajmy w modlitwach o naszym Biskupie Piotrze z racji Jego imienin.

  4. W pierwszy piątek miesiąca odwiedzin chorych nie będzie.

  5. W pierwszą sobotę miesiąca nabożeństwo ku czci Niepokalanego serca NMP – początek o godz. 17.00.