OGŁOSZENIA 05.09.2021 XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W sobotę na godz. 9.00 zapraszam i proszę o pomoc w sprzątaniu pozostałych mieszkańców ul. Sportowej. Proszę przyjść do Betanii i zgłosić się do siostry Marii.

2. Można się jeszcze zapisać do KŻR rodziców modlących się za swoje dzieci. Chętnych rodziców proszę o zgłaszanie się bezpośrednio do mnie.

3. Dzisiejsza niedziela jest „Dniem Solidarności z Afgańczykami”. Po Mszach św. zbiórka ofiar do puszek. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na długofalowe wsparcie działań Caritas na rzecz migrantów i uchodźców, zarówno w Polsce jak i za granicą.

4. Zapraszam chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami na pierwsze spotkanie w piątek na godz. 15.00. Spotkanie będzie u sióstr w Betanii.

5. Spotkanie formacyjne kandydatów do bierzmowania będzie w sobotę o godz. 16.00 w Betanii u sióstr.

6. Za tydzień w niedzielę po mszy świętej o godz. 9.00 zapraszam na spotkanie rodziców, których dzieci w tym roku katechetycznym przygotowują się do I Komunii św.