OGŁOSZENIA 31.10.2021 XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożone ofiary. Pracowały następujące osoby: Iwona Misiuk, Renata i Julian Gierasimowicz, Lucyna Lickiewicz, Wanda Jaroszuk, Rafał Nesterowicz, Grażyna Różańska, Zbigniew Nesterowicz. W sobotę na godz. 9.00 zapraszam i proszę o pomoc w sprzątaniu mieszkańców Sycz i Zalesia.

2. Jurto kończymy oktawę Uroczystości Wszystkich Świętych. Po wieczornej Mszy św. ostatnia procesja różańcowa na cmentarz.

3. W czwartek 11 listopada br. przypada XX Rocznica Konsekracji naszego kościoła. O godzinie 12.00 Mszę św. odprawi ks. bp. Piotr Sawczuk – Ordynariusz Drohiczyński. Podczas nabożeństwa ksiądz Biskup udzieli młodzieży sakramentu bierzmowania. Poświęci również organy, które zostały zbudowane w naszej świątyni.

4. 11 listopada to Dzień Niepodległości. Modlimy się w intencji Ojczyzny. Przypominam i proszę o wywieszenie tego dnia barw narodowych.

5. W przyszłą niedzielę obchodzony będzie Dzień Ubogich i Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Zbiórka do puszek na ten cel.

6. W zakrystii są do nabycia kalendarze seminaryjne na nowy 2022 r.