OGŁOSZENIA 01.05.2022 III NIEDZIELA WIELKANOCY

  1. Dziękuję za pomoc w sprzątaniu kościoła i złożone ofiary. Pracowały następujące osoby: Danuta Grzegorczyk, Lila Kozaczuk, Renata Matejczuk, Patrycja Samborska, Irena Kowalczuk, Bożena Paszkowska. W sobotę na godz. 9.00 o sprzątanie kościoła proszę mieszkańców ul. Akacjowej i Poniatowskiego.

  2. Nabożeństwa majowe w dni powszednie po Mszy św. wieczornej ok godz. 18.30 ( oprócz pierwszej soboty miesiąca ). W niedzielę i święta śpiew litanii po Mszy św. o godz. 9.00. Wszystkich, którzy nie będą w stanie dotrzeć do kościoła, zachęcam do odprawiania tego nabożeństwa poza kościołem przy krzyżach i kapliczkach.

  3. W poniedziałek 2 maja dzień Flagi RP. Proszę o wywieszenie barw narodowych i pozostawienie ich na Uroczystość Królowej Polski.

  4. W Uroczystość Królowej Polski 3.05. po Mszy św. o 9.00 dzieci przygotowujące się do I Komunii św. otrzymają swoje pierwsze modlitewniki.

  5. Odwiedziny chorych w piątek od godz. 9.00

  6. Zapraszam na nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP w pierwszą sobotę miesiąca na godz. 17.00. Od maja do października, w miesiącach w których miały miejsce objawienia fatimskie, nabożeństwa będą miały rozbudowaną formę. Będzie adoracja Najświętszego Sakramentu, piętnastominutowe rozważanie tajemnicy z życia Jezusa i Maryi oraz modlitwa różańcowa. Serdecznie zapraszam wszystkich wiernych. W sposób szczególny zapraszam członków KŻR i przypominam, że jednym z zadań i obowiązków członków jest udział w comiesięcznym spotkaniu formacyjnym połączonym ze zmianą tajemnic ( w naszej parafii każda pierwsza sobota miesiąca ). Intencja papieska na maj: O wiarę dla młodych. Módlmy się, aby ludzie młodzi, powołani do pełni życia, odkryli w Maryi wzór słuchania, głębię rozeznawania, odwagę wiary oraz poświęcenie się służbie.

  7. W sobotę 7 maja br. rozpoczniemy nowennę do św. Andrzeja Boboli przygotowującą nas do uroczystości odpustowej ku Jego czci.