OGŁOSZENIA 15.05.2022 V NIEDZIELA WIELKANOCY

  1. Dziękuję za pomoc w sprzątaniu kościoła i złożone ofiary. Pracowały następujące osoby: Barbara Dec, Magdalena Michalak, Urszula Morozowska, Elżbieta i Jerzy Mazurek oraz Małgorzata i Roman Pawłowscy. W tym tygodniu kościół sprzątają i dekorują rodzice dzieci, które w najbliższą niedzielę przystąpią pierwszy raz do Komunii św.

  2. O godz. 20.30 Droga Światła, którą rozpoczniemy przy kościele a następnie ul. Ks. J. Pawlonki, Drzewną, Akacjową, Okrężną przejdziemy na cmentarz gdzie zakończymy nabożeństwo. Zabieramy ze sobą świece.

  3. Jutro Uroczystość św. Andrzeja Boboli i odpust w naszej parafii. Na godz. 9.00 zapraszam dzieci i młodzież z wychowawcami. Po południu o godz. 17.00 początek adoracji. O 18.00 Msza św. odpustowa i procesja eucharystyczna.

  4. Za tydzień taca przeznaczona będzie na WSD w Drohiczynie.