OGŁOSZENIA 29.05.2022 VII NIEDZIELA WIELKANOCY – WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

29.05.2022 VII NIEDZIELA WIELKANOCY – WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

  1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożone ofiary. Pracowały następujące osoby: Jadwiga Osmólska, Halina Stasiak, Bożena Łyszkowska, Mariola i Ryszard Bloch. W sobotę na godz. 9.00 zapraszam do sprzątania kościoła mieszkańców ul. Krótkiej i Młyńskiej.

  2. Nabożeństwa czerwcowe w dni powszednie po Mszy św. wieczornej ok godz. 18.30 ( oprócz pierwszej soboty miesiąca ). W niedzielę i święta śpiew litanii po Mszy św. o godz. 9.00

  3. W środę 1 czerwca litania do Serca Pana Jezusa w intencji dzieci.

  4. Dzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne w pierwszy czwartek miesiąca.

  5. Odwiedziny chorych w piątek od godz. 9.00.

  6. W pierwszą sobotę miesiąca nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP o godz. 17.00. Zmiana tajemnic w KŻR.

  7. W sobotę wieczorem w naszym kościele odprawią Mszę św. nowo wyświęceni kapłani i udzielą prymicyjnego błogosławieństwa.

  8. DRDD organizuje katechezy przedmałżeńskie dla narzeczonych – szczegóły na tablicy ogłoszeń i na stronie https://rodzina.drohiczynska.pl/

  9. Zbliża się 23. rocznica Wizyty Apostolskiej św. Jana Pawła II w Drohiczynie i 31. rocznica powołania do życia naszej Diecezji. To bardzo ważne dla nas wydarzenia. Zgodnie z wieloletnim zwyczajem, ks. Biskup Serdecznie zaprasza wszystkich do uczestnictwa w głównej Uroczystej Eucharystii, w piątek 10 czerwca 2022 r., o godz. 18.00, na placu przykatedralnym w Drohiczynie, przy replice ołtarza papieskiego. Godzinę wcześniej rozpocznie się modlitwa różańcowa, prowadzona przez członków Kół Żywego Różańca.