OGŁOSZENIA 05.06.2022 UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

  1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożone ofiary. Pracowały następujące osoby: Maria Kwasik, Roman Kwasik, Krystyna Korzeniecka, Franciszek Sito, Irena Kaczmarczyk, Iwona, Norbert, Julia i Kacper Jadczuk, Teresa Wojtera, Kazimiera Siuda. Za pomoc w pracach na rzecz parafii dziękuję Beacie i Stanisławowi Filipek oraz Radosławowi Podbielskiemu. W sobotę na godz. 9.00 zapraszam do sprzątania kościoła mieszkańców ul. Ks. J. Pawlonki i Okrężnej.

  2. Dzisiaj 31. rocznica utworzenia przez Jana Pawła II Diecezji Drohiczyńskiej ( 05.06.1991).

  3. Jutro Uroczystość NMP Matki Kościoła, Głównej Patronki Diecezji Drohiczyńskiej. Msze o godz. 9.00 i 18.00.

  4. W piątek 10 czerwca br., 23. rocznica Wizyty Apostolskiej Ojca Świętego Jana Pawła II w Drohiczynie. Tego dnia ksiądz Biskup Serdecznie zaprasza wszystkich do uczestnictwa w głównej Uroczystej Eucharystii o godz. 18.00, na placu przykatedralnym w Drohiczynie, przy replice ołtarza papieskiego. Godzinę wcześniej rozpocznie się modlitwa różańcowa, prowadzona przez członków Kół Żywego Różańca.

  5. W przyszłą niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej – zakończenie czasu spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.

  6. Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa w tym roku przypada na dzień 16.06.2022 r. Już dziś serdecznie zapraszam wszystkich do licznego udziału w tej uroczystości. W tym roku z Najświętszym Sakramentem przejdziemy ul. Ks. J. Pawlonki, Drzewną, Akacjową i Okrężną. Już dziś bardzo serdecznie proszę o przygotowanie ołtarzy: I – na ul. Ks. Jana Pawlonki na wysokości p. Pizoń – mieszkańcy ul. Ks. J. Pawlonki i Okrężnej przy kościele, II – na parkingu przy wiadukcie kolejowym – mieszkańcy ul. Kolejowej, III – przy skrzyżowaniu Drzewnej i Akacjowej – mieszkańcy ul. Poniatowskiego i IV – na parkingu przed Nadleśnictwem – mieszkańcy ul. Akacjowej.