OGŁOSZENIA 12.06.2022 UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

  1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożone ofiary. Pracowały następujące osoby: Janina Podbielska, Radosław Podbielski, Maria Stępień, Dorota Kosowska, Maja i Lena Ryżko. W sobotę na godz. 9.00 zapraszam do sprzątania kościoła mieszkańców ul. Leśnej, Nowej, Tartacznej i Wąskiej.

  2. Dziś Uroczystość Trójcy Przenajświętszej – zakończenie czasu spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.

  3. W czwartek 16.06.2022 r., Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa. Serdecznie zapraszam wszystkich do licznego udziału w tej uroczystości. Jeszcze raz bardzo serdecznie proszę o przygotowanie ołtarzy: I – na ul. Ks. Jana Pawlonki na wysokości p. Pizoń – mieszkańcy ul. Ks. J. Pawlonki i Okrężnej przy kościele, II – na parkingu przy wiadukcie kolejowym – mieszkańcy ul. Kolejowej, III – przy skrzyżowaniu Drzewnej i Akacjowej – mieszkańcy ul. Poniatowskiego i IV – na parkingu przed Nadleśnictwem – mieszkańcy ul. Akacjowej.

  4. Proszę o pomoc w zgromadzeniu świeżych kwiatów na procesję Bożego Ciała.

  5. W czwartek o godz. 11.00 Msza św. dziękczynna z racji pierwszej rocznicy Komunii św. uczniów kl. IV. Dzieci rocznicowe przychodzą na spotkanie w poniedziałek na Mszę św. o godz. 18.00 po której będą miały próbę przed swoją uroczystością. Proszę, żeby korzystały ze spowiedzi od poniedziałku do środy przede Mszą św. od godz. 17.30.

  6. W oktawie Bożego Ciała nieszpory eucharystyczne będą połączone z Mszą św. a następnie procesja wokół świątyni. Już dziś zachęcam do licznego udziału w oktawie Bożego Ciała.