OGŁOSZENIA 19.06.2022 XII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożone ofiary. Pracowały następujące osoby: Ewa Sakowska z córką Eweliną, Waldemar Oniszczuk, Janina Marciniak, Ewa Grzęda. W sobotę na godz. 9.00 zapraszam do sprzątania kościoła mieszkańców ul. Lipowej i Pogodnej.

  2. Pragnę podziękować wszystkim za współtworzenie Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa. Dziękuję Urzędowi Gminy za prace porządkowe na ulicach po których odbyła się procesja. Dziękuję mieszkańcom poszczególnych ulic za przygotowanie ołtarzy wystawienia, ministrantom, bieli procesyjnej, niosącym chorągwie i ołtarzyki, Strażakom, wszystkim czynnie i pobożnie biorącym udział w procesji Bożego Ciała. Bóg zapłać!

  3. We czwartek zakończenie obchodów eucharystycznych. Błogosławieństwo dzieci oraz poświęcenie ziół i kwiatów.

  4. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

  5. W niedzielę o godz. 9.00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego.

  6. Za tydzień będziemy gościć s. Imakulatę, misjonarkę z Kamerunu. Po Mszach św., przed kościołem będzie można wesprzeć materialnie dzieła prowadzone przez siostrę misjonarkę.

  7. W niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 zapraszam na spotkanie Radę Parafialną.