OGŁOSZENIA 17.07.2022 XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożone ofiary. Pracowały następujące osoby: Halina Sadowska, Danuta Niewiarowska Wądolna, Janina Marciniak, Ewa Krzyszton, Angelika Kubiec, Natalia i Oliwia Stasiuk, Anna Wojtkowska, Halina Koronka, Grzegorz i Aleksandra Mazurek, Elżbieta Łuszczak. W sobotę na godz. 9.00 zapraszam do sprzątania kościoła pozostałych mieszkańców ul. Zakątnej, ul. 11-go Listopada i mieszkańców ul. Wodociągowej.

  2. W środę przypada 3 rocznica ingresu do katedry J. E. Ks. Bpa Piotra Sawczuka, Biskupa Drohiczyńskiego. W modlitwie polećmy Go Bogu.

  3. Za tydzień poświęcenie pojazdów z racji św. Krzysztofa. Po Mszach św. przed kościołem będą zbierane ofiary na rzecz polskich misjonarzy na zakup środków transportu. Akcja „ 1 grosz za jeden szczęśliwie przejechany kilometr”